Maszyny CNC

Firma Dematec Polska Sp. z o.o. została założona w roku 2002 i na przestrzeni kilkunastu lat osiągnęła status jednego z liderów w branży obróbki skrawaniem oferując nie tylko obrabiarki numeryczne, ale także wsparcie techniczne i technologiczne, jak również kompleksowe usługi automatyzacji i robotyzacji. Dematec zajmuje się sprzedażą Maszyn CNC zaczynając od kompaktowych tokarek i centrów frezarskich, a kończąc na wieloosiowych, wielozadaniowych obrabiarkach specjalistycznych łącząc je w zintegrowane linie technologiczne: zarówno w zakresie nano obróbki, jak również wielkogabarytowych rozwiązań. Jesteśmy przedstawicielami producentów maszyn o światowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku, takich jak: DN Solutions, Murata Machinery, Tsugami, Enshu, OKK, Trident.

Serwis

Serwis Dematec Polska Sp. z o.o. to kompleksowa obsługa serwisowa i wsparcie techniczne klienta w realizacji projektów od doboru maszyny przez opracowanie technologii do uruchomienia procesu produkcyjnego wraz ze szkoleniem pracowników. Nasz zespół składa się z ponad 20 wyszkolonych serwisantów, współpracujących z międzynarodową kadrą inżynierów z dziedziny obróbki skrawaniem, producentów maszyn, narzędzi skrawających, podajników pręta i akcesoriów. Od początku swojej działalności firma Dematec Polska Sp. z o.o. prowadzi serwis maszyn nie tylko zakupionych u nas, ale także pozostawionych bez opieki serwisowej. Oferujemy usługi w zakresie instalacji maszyn i oprogramowania, czynności diagnostycznych i usuwania awarii, wykonywania regulacji, przeglądów konserwacyjnych i napraw sprzętu, adaptacje maszyn do zadań specjalnych, opracowanie i wykonanie automatyki współpracującej z robotami/loaderami, usprawnianie procesu produkcyjnego, udzielania konsultacji technicznych, oraz szkoleń.

Części zamienne

Jako jedna z wiodących na polskim rynku firm wiemy jak ważne jest zapewnienie odpowiedniego wsparcia w całym cyklu życia maszyny. Tym samym oferujemy Państwu szeroki wachlarz opcji dodatkowych oraz części zamiennych dla maszyn czołowych światowych producentów takich jak DN Solutions, Tsugami, Muratec, Enshu, OKK i Trident. Najwyższy poziom naszych usług gwarantujemy poprzez profesjonalne doradztwo w doborze poszczególnych komponentów, dostawy realizowane we współpracy z najlepszymi spedytorami oraz dostarczanie wyłącznie oryginalnych i certyfikowanych części od sprawdzonych dostawców. W skład naszej oferty wchodzą: wszystkie części zamienne maszyn CNC ww. producentów, transportery wiór, podajniki pręta, uchwyty tokarskie, tuleje zaciskowe, oprawki narzędziowe, sondy pomiarowe, stoły obrotowe, odciągi mgły olejowej, podtrzymki, pompy wysokociśnieniowe i inne.

Szkolenia

Firma Dematec Polska Sp. z o.o. prowadzi szkolenia z obsługi i programowania tokarskich i frezarskich centrów obróbczych sterowanych numerycznie opartych o najczęściej wykorzystywane w przemyśle sterowania: Fanuc, Siemens, Heidenhain. W celu zapewnienia Klientom optymalnej obsługi na najwyższym poziomie, szkolenia prowadzone przez naszych inżynierów serwisu, odbywają się zarówno na obrabiarce klienta, w jego przedsiębiorstwie, jak również w siedzibie firmy Dematec w Niepołomicach, gdzie klienci mają do dyspozycji obrabiarki wszystkich oferowanych przez producentów. Ogólny plan szkolenia obejmuje: podstawowe wiadomości dotyczące obsługi oraz budowy obrabiarek CNC, omówienie podstaw programowania oraz tworzenie programów przy pomocy narzędzi wspomagających. Zdajemy sobie sprawę z tego, że oczekiwania oraz potrzeby z roku na rok są coraz większe, dlatego każde szkolenie jest odpowiednio dostosowane do wymagań Klienta. Zakończenie szkolenia potwierdza wydanie certyfikatu ukończenia szkolenia.

Map (Copy) Placeholder
Map (Copy)