Doosan Robotics - Coboty przyszłości
Automatyzacja produkcji i redukcja kosztów

Doosan Robotics – COBOTY przyszłości

Dzięki Cobotom Doosan wkraczamy w nową erę robotyzacji! Roboty współpracujące – Coboty są istotnym wsparciem dla przedsiębiorstwa. Pozwalają one na automatyzację niemal każdego procesu, począwszy od zadań montażowych po pakowanie gotowego produktu włącznie. Czujniki zainstalowane na każdym z sześciu przegubów oraz inteligentny algorytm sterowania ruchem, sprawiają że Coboty Doosan wykonują szybko, bezpiecznie i precyzyjnie powierzone zadania.Cechują się wieloma możliwościami wykorzystania np. w liniach produkcyjnych, do obsługi maszyn CNC, w branży motoryzacyjnej, elektronicznej oraz wielu innych. Powyższe cechy czynią Coboty Doosan idealnym wyborem do automatyzacji Państwa produkcji.

Infografika dlaczego warto
wybrać COBOTA Doosan

Kliknij aby zapoznać się
z Ofertą Doosan Robotics

Oferta Cenowa
Doosan Robotics

 

Kluczowe cechy:

Bezpieczeństwo

Coboty Doosan wyróżnia wysoki poziom czułości na siłę zewnętrzną, zapewniając użytkownikowi bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Kontrola siły

Wszystkie sześć napędów Cobota zostały wyposażone w czujniki siły, co pozwala realizować niemal każdy rodzaj zadania.

Łatwa obsługa

Prosta konfiguracja, umożliwia szybką instalację systemu i natychmiastową obsługę urządzenia. Cobot automatycznie mierzy kąty nachylenia, pozycję narzędzia oraz jego wagę.

Szybkość

Optymalizacja oraz szybkość ruchów Cobota gwarantuje uzyskanie maksymalnej wydajności pracy.

Wszechstronność

Uniwersalny charakter pracy Cobota pozwala na wszechstronne zastosowanie. Łatwość i przystępność w obsłudze, umożliwia operatorowi szybkie dostosowanie do realizacji wyznaczonego zadania.

Personalizacja

Możliwość dostosowania sposobu działania do indywidualnych potrzeb operatora, pozwala na samodzielne podejmowanie kluczowych decyzji za pomocą prostej listy parametrów.

Rentowność

Skrócony czas cyklu produkcji, oraz niezawodność zapewniają zwiększenie efektywności działania przedsiębiorstwa oraz szybki zwrot z inwestycji.